Elektrikas Vilniuje, elektriko paslaugos Vilniuje

 

Kad namai, ūkinės, komercinės ar gamybinės paskirties pastatai atitiktų saugumo reikalavimus, elektros instaliacija juose privalo būti įrengta racionaliai, turi būti reguliariai tikrinama, o atsiradę gedimai - nedelsiant pašalinami. Kadangi pasaulis sparčiai tobulėja technologijų srityje, mūsų namuose atsiranda vis daugiau elektros prietaisų, todėl svarbu, jog esama elektros sistema atitiktų naudojamų prietaisų poreikius. Turėti užrašų knygelėje patikimo ir profesionalaus elektriko kontaktus – naudinga kiekvienam praktiškam žmogui. Įtraukite mus į savo patikimų meistrų sąrašą ir mes pasistengsime jūsų nenuvilti.

 

Kokias paslaugas teikiame?

 

Galime atlikti pilną elektros instaliacijos įrengimą naujai pastatytame objekte, atnaujinti esamą instaliaciją, siekiant pašalinti gedimus ar padidinti sistemos efektyvumą. Taip pat galime įdiegti papildomas elektros linijas naujiems įrenginiams, kurių pajungimas į bendrą sistemą nebuvo numatytas anksčiau. Elektros darbus atliekame tiek viduje, tiek ir kieme ar kitoje numatytoje vietoje.

 

Pagrindiniai mūsų atliekami darbai:

 

  • statybinių įvadų įrengimas;

  • gedimų elektros sistemoje identifikavimas ir jų pašalinimas;

  • elektros lizdų, jungtukų, šviestuvų, oro kondicionierių ir įvairių kitų prietaisų pajungimas į bendrą elektros sistemą;

  • elektros tinklo atnaujinimas siekiant padidinti sistemos efektyvumą (aliuminių laidų keitimas variniais);

  • elektros paskirstymo skydelių, elektros apskaitos prietaisų montavimas, varžų matavimas;

  • televizijos ir interneto tinklų montavimas;

  • elektrinio grindų šildymo pajungimas;

  • elektros įžeminimo darbai;

  • namų apsauginės signalizacijos sistemos pajungimas.

 

Kodėl verta rinktis mūsų elektriko paslaugas?

 

Galime atlikti tiek smulkius elektros darbus, tiek ir sudėtingas bei kruopštumo reikalaujančias užduotis. Paslaugas atlieka kvalifikuoti ir patirtį turintys meistrai, gebantys išspręsti net ir labai komplikuotas situacijas bei visuomet besilaikantys darbo etikos. Darbams atlikti naudojamos patikimos medžiagos. Visuomet paisoma esminių saugaus darbo reikalavimų. Įrengiant naują elektros sistemą, patalpos po darbo paliekamos švarios. Jei elektros gedimas reikalauja skubaus problemos sprendimo, stengiamės reaguoti į iškvietimą kiek galima greičiau. Visuomet išklausome savo klientų poreikius ir pasiūlome ekonomiškiausią bei racionaliausią sprendimą.

 

Mūsų įmonėje yra siūlomos profesionalios elektriko paslaugas Vilniuje ir Vilniaus regione. Jei turite klausimų ar norite, kad jums pagelbėtų patyręs elektrikas Vilniuje, nedvejodami susisiekite su mumis.

Kontaktai

Telefono numeris

+37060142142

Darbo laikas

I - V   9:00 - 20:00

VI-VII 9:00 - 17:00