Bobcat nuoma Vilniuje

Ieškote „Bobcat“ krautuvo-ekskavatoriaus savo naujam statybų projektui ar specifiniams pagalbiniams darbams? Galite nutraukti paieškas, nes mes išnuomosime jums patikimą „Bobcat“ techniką kartu su profesionaliais operatoriais pageidaujamam laikotarpiui.

XX a. pabaigoje Šiaurės Dakotoje pradėta gaminti kompaktinė technika „Bobcat“ šiandien jau gaminama Prancūzijoje, Čekijoje bei Kinijoje ir sėkmingai naudojama įvairiems kasimo bei krovimo darbams visame pasaulyje. „Bobcat“ gamintojai žino, kaip sukurti komfortišką, efektyvią ir galingą techniką, kuri paverčia net ir sudėtingiausią darbą tikru malonumu. Kokius darbus galima nudirbti „Bobcat“ krautuvu-ekskavatoriumi? Pačius įvairiausius. Ši technika lengvai kasa žemę, gali pašalinti augalinį sluoksnį, krauti arba iškrauti smėlį, statybines ar kitas medžiagas, planiruoti (lyginti) ar kitaip formuoti reljefą, išgręžti polius ar žiemą nuvalyti sniegą. Dėl itin mažo dydžio „Bobcat“ technika dažnai pasitelkiama komplikuotose vietose ar uždarose patalpose.

„Bobcat“ nuomos sąlygos

Mūsų siūloma „Bobcat“ nuoma Vilniuje yra skirta tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims. „Bobcat“ techniką galite išsinuomoti bet kurią savaitės dieną pageidaujamam laikotarpiui: vienai ar kelioms valandoms, vienai ar kelioms dienoms bei ilgesniam laikui. Nuomojame „Bobcat“ techniką su įvairiais priedais, todėl prašome iš anksto informuoti apie jūsų planuojamo darbo pobūdį. 

Kodėl verta nuomotis „Bobcat“ techniką?

  • Bobcat“ technika pripažinta visame pasaulyje, jos gamybos technologija išvystyta iki aukščiausio lygio;

  • Su specialių priedų (volo, kaušo-griebtuvo, grąžto, sijotuvo, paletinių šakių) dėka galite nudirbti įvairius darbus;

  • Siūlome išsinuomoti naują ir tinkamai prižiūrėtą „Bobcat“ techniką, kuri sklandžiai atliks bet kokią užduotį ir dirbdami su mūsų technika nerizikuosite savo sveikata ar gyvybe;

  • Bobact“ technika leis darbus atlikti kur kas greičiau;

  • Bobcat“ technika pasižymi geru pravažumu, manevringumu;

  • Nuomotis „Bobcat“ techniką – reiškia taupyti savo pinigus. Įsigyti kokybišką techniką gali ne kiekvienas, todėl nuoma tampa racionaliausiu sprendimu.

Siūlome „Bobcat“ mini technikos nuomos paslaugas Vilniuje. Mūsų profesionali komanda suteiks jums reikiamą informaciją. Norėdami anksto rezervuoti jums reikalingą techniką, maloniai prašome su mumis susisiekti.

Kontaktai

Telefono numeris

+37060142142

Darbo laikas

I - V 09:00 - 20:00

VI-VII 9:00 - 17:00